Geoblog.pl    majtrip    Podróże    303 stopy i 4 nogi    „Gowa mi zara zamaźnie..”

„Gowa mi zara zamaźnie..”

Australia
Australia, Princetown

Grant okazał się być sympatycznym,bardzo gadatliwym Brytolem (czy też pom'em, jak to się ich tu nazywa). Od 12 lat mieszka w OZ, a historia jego życia pewnie mogłaby posłużyć za scenariusz do filmu sensacyjno- przygodowego. Powiemy tylko, że teraz lata helikopterem nad apostołami, by odpocząć i uciec od miasta i jego zgiełku. By się zrelaksować. Posiada bardzo rzadki motor marki triumph, jadąc nim ponad 200km/h został przyuważony przez patrol no i właśnie wczorajszego wieczora wygasło na rok jego prawo jazdy.. Ale zanim to nastąpiło, pojechaliśmy na przejażdżkę repliką jaguara z 1937 roku. 20- letnim samochodem jego ojca, którego ściągnięcie do Australii zajęło mu dwa lata. Robi wrażenie. Później wsiedliśmy do drugiej niesamowitej gabloty i udaliśmy się na oglądanie zachodu słońca w tłumie gapiów i z towarzyszącym komentarzem, którym to Grant raczy turystów na pokładzie swojego helikopterka:) Spokojny wieczór, w wyjątkowo spokojnym miasteczku (stan obecny 16 mieszkańców:)

Dnia następnego wysypiamy się do woli, zawoże Grant'a do pracy:) Leje..ciężko w to uwierzyć, ale po porzednim pięknym dniu, leje i leje i nie przestaje. Siedzimy w domku i miło spędzamy czas. Dopiero około 16 wyruszamy zobaczyć pobliski Port ….. , gdzie robimy małe zakupy, ale ciągle leje, więc odpuszczamy dalszą eksplorację. Zatrzymujemy się przy apostołach, robimy krótki spacer w iście jesienno nieatrakcyjnej temperaturze i uciekamy szczęśliwi, że czeka na nas ananas;)Dom na nas czeka!

geminus
geminus - 2010-04-03 22:44
Wszystkiego najlepszego z okazji Swiat Wielkanocnych. Trzymam za was kciuki i pozdrawiam.

majtrip
majtrip - 2010-04-04 01:11
Pięknie dziękujemy za zaskakujące życzenia i odwzajemniamy pozdrowienia z ziemi kangurzej do Austrii:)

Chuda
Chuda - 2010-04-05 22:14
Replika z 1937r. robi wrażenie.... ogień! haha ;)

sawanna
sawanna - 2010-04-06 17:41
Babe, natychmiast kup sobie długie portki w jakim Diorze, bo zmarzniesz. Stefanie, do twarzy Ci z jaguarem!

Zasoby: 344 wpisy344 925 komentarzy925 2909 zdjęć2909 0 plików multimedialnych0

23.08.2018 - 23.08.2018