Geoblog.pl    majtrip    Podróże    303 stopy i 4 nogi    Koala Time

Koala Time

Australia
Australia, Sale

Trafiliśmy do koali, miejsca o którym wiedzą tylko okoliczni mieszkańcy.
Nie jest ono popularne, nie ma tu turystów, nikt na tym nie robi biznesów. I właśnie dlatego, z szacunku do koali i na prośbę ludności lokalnej, nie możemy podać nazwy miejscowości. Więc nie ma się co sugerować miejscowością zaznaczoną:)
Spędziliśmy tam parę godzin i z każdym koalą, nie mogliśmy właściwie uwierzyć, że jest on prawdziwy. Jest to tak niezwykły zwierzak, śmieszny w każdym calu.
Zrobiły na nas olbrzymie wrażenie odgłosy jakie one wydają. Odgłosy, które niezbicie świadczyły o tym, że mamy do czynienia z niedźwiedziami.
Przy okazji możemy obalić mit o tym, jakoby koala był bezczynny w godzinach dziennych, a jedyna szansa na zobaczenie go w akcji to wieczór i wczesny poranek. My widzieliśmy parę dziarskich niedźwiedzi oddających się toalecie, ćwiczeniom i przemieszczaniu po drzewie. Fakt, może najszybciej im to nie szło, ale się gramoliły w swoim tempie.
My nadal nie możemy uwierzyć, że istnieje taki śmieszny zwierzak jak koala i nie jesteśmy pewni, czy one są w ogóle prawdziwe.
Pozdrawiamy wszystkie koale świata. I Mundka pozdrawiamy(bo też jest koalą).

Uncleianz
Uncleianz - 2010-03-22 09:06
Did you get to give a koala a cuddle Maria? Their ears are cute eh.

Chuda
Chuda - 2010-03-22 10:06
Toż to piękne ;)))

Potwór
Potwór - 2010-03-22 10:50
Ja chce jednego :( - tylko co mi po nim jak dostanÄ™ mega alergii

sawanna
sawanna - 2010-03-22 11:48
Mundi z głębi beaglowego, potężnego serca pozdrawia soją Panią, Sebastiana i swoich braci i siostry koale. Bo to chyba najbliższa mu rodzina. Uściski

danach
danach - 2010-03-22 15:23
Super, takie koala to jest coÅ› a nie ustawione w parku do fotografowania , zazdroszczÄ™ :)

mama monika
mama monika - 2010-03-22 21:13
awesome

Lisek
Lisek - 2010-03-25 11:44
One są cudne, ociężałe i jak nie spadną z tych suchych gałązek?;)

MP
MP - 2010-03-25 14:54
One sÄ… sztuczne i na baterie.

majtrip
majtrip - 2010-03-30 02:32
Zgadzamy się, one nie są prawdziwe. Są na akumulatorki, bo to są niedźwiedzie ekologiczne!

mroczny rycesz
mroczny rycesz - 2010-03-30 20:33