Geoblog.pl    majtrip    Podróże    303 stopy i 4 nogi    u Rebeki smażą się steki

u Rebeki smażą się steki

Australia
Australia, Strathalbyn

Strahalbyn jest wyjątkowo przyjemne i dobrze nam w nim. Dużo starych (około 150 lat) budynków. Kafejki. Jedziemy na przejażdżkę samochodową (ponownie samochód dorównuje nam wiekiem) Odwiedzamy punkt widokowy, a później jezioro – podobno największe na półkuli południowej (czy to możliwe?). Pelikany są niesamowite. Wracamy i przyrządzamy kolację, co bardzo cieszy Rebekę. Później film i zmykamy do łóżka. Taki zwykły dzień. Nic specjalnego. Nam się podobało. A dnia następnego decydujemy się uderzyć w kierunku Adelajdy, do Scott'a.
Takie małe miejsca, nikomu nieznane, gdzie dwóch ludziów z wielkimi tobołami na plecach to wydarzenie, naprawdę nam odpowiadają. Zaledwie w ciągu 15 minut dostaliśmy dwa zaproszenia na święta:)

Chuda
Chuda - 2010-04-22 09:50
Żaba, dres i czarny kot - urocze ;d

sawanna
sawanna - 2010-04-22 20:14
Lanczyk w dresie, no super. Bejbe, super kapelusz!

mama monika
mama monika - 2010-04-23 10:19
blossom...inside out...:)
Co do spodni: czy to taki psychologiczny chwyt mający na celu zwrócenie uwagi na mało znaczący szczegół (dres), a odwrócenie jej od bardzo ważnego elementu, jakim jest sadło na brzuchu syna?? :)

majtrip
majtrip - 2010-04-24 02:22
To jest lansik w dresie:) A co do sadla mamo, to swiadczy ono o tym jak dobrze sie odzywiamy i dbamy o siebie. Dla niedzielnego dresa sadlo to powod do dumy. A poza tym to 3 miesiac;)

Zasoby: 344 wpisy344 925 komentarzy925 2909 zdjęć2909 0 plików multimedialnych0

23.08.2018 - 23.08.2018