Geoblog.pl    majtrip    Podróże    Argentyna & Chile 2014 (listopad/grudzień)    Poranek z deszczem nam w oczy, Chile nas zauroczy. Camping Pehoe Lake- Torres del Paine

Chile
Chile, Torres del Paine National Park

Poranek w hostelu Erratic Rock. Mają tam pyszne śniadanie z domowym pieczonym przez nich chlebem i ich masłem orzechowym.
Z hostelu truchcikiem biegniemy na dworzec autobusowy. Przejazd do parku zajmuje ok 3 h do kupy.
Przed wzjadem do parku postój żeby zakupić bilet i oglądnąc filmik na temat bezpieczeństwa.
My decydyjemy sie na zrobienie W- przyjmujemy na tą trasę 6 dni. Czyli autobus dowozi nas do końca trasy- ci co zaczynają w innych punktach, są oddstawiani przez autobus w innych miejscach.

Trasa płaska i wiatr jak cholera, widoki urywają ... wszystko. Dosłownie i w przenośni.
Pogoda sie mieni przez cały czas. Co chwile pojawiają sie i znikają góry. Po drodze niewiele osób. Tylko huk wiatru i podmuchy wody z przydrożnych żródełek i rzeki.
Po przyjściu na camping trzeba sie zameldować, zapłacić i się rozbić. W naszym wydaniu to zawsze długo trwało, bo trzeba było znaleźc miejsce odpowiednio odsłonięte od wiatru...odpowiednio dobre wg.Stefana :)
Robimy kolację i łazimy po okolicy- jest obłędny zachód słońca. Nieustająco wieje. Noc lodowata!! Jak dobrze, że mieliśmy przynajmniej jeden puchowy śpiwór.

mamaMa
mamaMa - 2015-03-08 22:02
Czy moge zadac prywatne pytanie - to poslubnie?
Piekne tlo:-)

majtrip
majtrip - 2015-03-09 15:04
Poślubnie :) Nieustająco ręka w rękę, plecak w plecak!

mamaMa
mamaMa - 2015-03-18 22:26
Gratuluje serdecznie i zycze dobrych rak i zgrabnych plecakow:-)
A swoja droga to rok 2014 dla geoblogowiczow urodzajny: sluby i Wasz, i Marianki, a i mamama nie oszczedzila sobie pod tym wzgledem malzenskich po-przezyc;-)
Ciekawa nas jestem za 10 lat:-)
U nas juz geoblogiczowskie potomstwo, a u Was?

Zasoby: 344 wpisy344 925 komentarzy925 2909 zdjęć2909 0 plików multimedialnych0

23.08.2018 - 23.08.2018